PRZERYWAMY ZIMOWY SEN … CZYLI CO NOWEGO W BV :)

Witajcie   po zimowej przerwie blog Blue Vision „rozmarza” i powraca w nowej odmienionej formie. W czasie zimy nie próżnowaliśmy lecz działaliśmy:
Do naszego zespołu dołączył Krzysztof Rusin absolwent SGH, jak sam o sobie mówi najlepiej odnajduje się w SEM, lubi współpracować z liczbami, wskaźnikami i namacalnym efektem, dlatego dostał przydomek biurowy – analitycznego Krzysia   więcej o Krzyśku na naszej stronie oraz na jego prywatnym blogu – numer 1 w Google pod – Krzysztof Rusin
A także w tym śnieżnym i mroźnym czasie wprowadziliśmy nowy element wizualizacji naszej agencji a mianowicie „PUZZLE”. Dlaczego akurat puzzle ? Odpowiedź jest prosta, ponieważ marketing internetowy jest jak układanka dopiero po złożeniu wszystkich elementów widzimy efekt i sukces naszego układania. I tak dokładnie jest z poszczególnymi elementami działań e-marketingowych gdy połączymy wszystkich narzędzia reklama staje się skuteczna i przekłada się na zysk! Więcej o „puzzlach sukcesu” na naszej nowej stronie – której debiut przewidziany jest na koniec kwietnia !
Nie stoimy w miejscu i wychodzimy na przeciw oczekiwaniu naszych klientów dlatego nasza oferta poszerzyła się o usługi pakietowego – czyli więcej, skuteczniej i wbrew pozorom nie drożej a taniej
Wracamy w nowej odsłonie w powiększonym składzie pełni zapału i pomysłów do pracy dla naszych klientów stałych i nowych. Zaglądaj do nas a dowiesz się co ciekawego w branży i w naszym zespole!
Optymistycznie i wiosennie pozdrawiamy
Zespół Blue Vision

Komentarze