NOWA STRONA BLUE VISION

Mówi się, że szewc bez butów chodzi. Coś o tym wiemy…ciągle brakowało nam czasu na stworzenie nowej strony www dla naszej agencji. Ale w końcu udało się! Nadszedł ten długo wyczekiwany moment i pokazaliśmy zupełnie nową odsłonę naszej firmowej strony.

Co nowego pojawiło się na naszej stronie internetowej poza nową szatą graficzną?
Przede wszystkim nowości dla naszych Klientów:
– możliwość umówienia się na spotkanie z nami za pomocą formularza. W kilka sekund mogą Państwo wybrać miejsce spotkania (w naszej lub Państwa siedzibie), datę oraz godzinę. Po otrzymaniu propozycji spotkania oddzwonimy do Państwa i potwierdzimy termin.
– możliwość ściągnięcia pliku z BRIEFEM do wypełnienia. Wypełniony brief pozwoli nam na stworzenie oferty dokładnie pod kątem oczekiwań Klienta.
– możliwość wykupienia PAKIETÓW – abonamentów comiesięcznych składających się z kilku działań e-marketingowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz słuchając potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy 4 (Biały, Niebieski, Granatowy, Szafirowy) zestawy pakietów e-marketingowych. Pakiety to niezawodna forma reklamy, która łączy kilka narzędzi reklamy internetowej w stałej opłacie abonamentowej.
Kilka lat temu wystarczającym działaniem e-marketingowym dla każdej firmy było pozycjonowanie w Google.pl. Z czasem pojawiły się linki sponsorowane i mapy Google, które okazały się równie skuteczną formą reklamy. 2 lata temu poznaliśmy Facebooka, który wpłynął na rozwój tzw Social Media, w którym także większość firm chce zaistnieć. W ostatnich latach fenomenem stał się także marketing szeptany na forach internetowych. Tak więc w 2011 roku nie możemy proponować naszym Klientom tego samego co w 2006 roku. Internet stale się rozwija, oczekiwania internautów są coraz większe, możliwości dotarcia do nich także. Dlatego każda firma powinna wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich potencjalnych klientów i trafiać do różnych grup docelowych co jest możliwe dzięki obecności w różnych miejscach w sieci.
Umożliwiają to PAKIETY, które od teraz proponujemy naszym Klientom.
Przy stosunkowo niskim budżecie comiesięcznym np: 2200 zł netto, mogą Państwo zaistnieć w Google.pl (w wynikach organicznych oraz linkach sponsorowanych), na Facebooku, na forach internetowych i dodatkowo w tej cenie mają Państwo zapewnioną optymalizację strony pod kątem pozycjonowania oraz bieżące analizy i raporty ze statystyk Państwa strony www.
Pokazując to w liczbach przykładowo przy comiesięcznym budżecie 2200 zł ruch na Państwa stronie może zwiększyć się nawet o kilkadziesiąt tysięcy wejść miesięcznie.
PAKIETY są doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dla firm, które już rozpoczęły działania w internecie, a także dla tych, które dopiero mają to w planach.
Pakiety, które przedstawiamy na naszej nowej stronie www, są przykładowe.Dostosowujemy je do budżetu i potrzeb klienta.
To jak ważne jest łączenie kilku narzędzi e-marketingowych, przedstawiamy za pomocą puzzli – tylko połączenie ich daje wymierne korzyści każdej firmie.
Poza nowymi rozwiązaniami dla naszych klientów, nasza nowa strona prezentuje także cały zespół Blue Vision, nowe usługi, które proponujemy naszym klientom jak np: marketing szeptany i kampanie wizerunkowe, a także działania na Facebooku.
Zapraszamy wszystkich klientów na naszą nową stronę www.

Komentarze